Webform Counter (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Webform
et: Veebivorm

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
et: Mitmuse puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: First plural form | @count. plural form
et[0]: Esimene mitmuse vorm
et[1]: @count. mitmuse vorm

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
et: Selle variandi puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
et: Ainsuse puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.
