Webform Counter (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Webform
ca: Formulari web

en: Singular form
ca: Forma singular

en: Plural form
ca: Forma plural

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
ca: El text que s'utilitzarà per la forma plural, @count serà reemplaçat pel valor.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
ca: El text que s'utilitzarà per la forma singular, @count serà reemplaçat pel valor.
