Webform Counter (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Webform
hu: Űrlap

en: Singular form
hu: Egyes szám

en: Plural form
hu: Többes szám

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
hu: A többes számhoz használandó szöveg, @count helyére az érték kerül.

en: First plural form | @count. plural form
hu[0]: Egyes számban
hu[1]: @count. többesszámban

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
hu: Az ehhez az alakhoz használandó szöveg, @count helyére az érték kerül.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
hu: Az egyes számhoz használandó szöveg, @count helyére az érték kerül.
