Webform Counter (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Singular form
id: Bentuk tunggal

en: Plural form
id: Bentuk jamak

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
id: Teks yang digunakan di formulir jamak, @count akan digantikan oleh nilainya.

en: First plural form | @count. plural form
id[0]: Bentuk jamak pertama
id[1]: @count. bentuk jamak

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
id: Teks yang digunakan di varian ini. @count akan diganti oleh nilainya.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
id: Teks yang digunakan di formulir tunggal, @count akan digantikan oleh nilainya.
