Webform Counter (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Webform
pl: Formularz

en: Singular form
pl: Forma liczby pojedynczej

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
pl: Tekst używany do liczby mnogiej, wyrażenie @count będzie zamienione na wartość.

en: First plural form | @count. plural form
pl[0]: Pierwsza forma liczby mnogiej
pl[1]: @count. forma liczby mnogiej
pl[2]: @count. form liczby mnogiej

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
pl: Tekst używany w tym wariancie, @count zostanie zastąpione wartością.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
pl: Tekst używany w liczbie pojedynczej, @count zostanie zastąpione wartością.
