Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Save
af: Stoor
