Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Recipient
ast: Destinatariu
