Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Recipient
az: Alıcı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
