Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
