Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
