Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Recipient
hu: Címzett

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: webform
hu: űrlap

en: Webform
hu: Űrlap

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Conditional
hu: Feltételes

en: Digest subject
hu: Kivonat tárgya

en: Digest body
hu: Kivonat törzse

en: All submissions
hu: Minden beküldés
