Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Recipient
is: Viðtakandi
