Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
