Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Save
mn: Хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
