Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Conditions
ro: Condiții

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii
