Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
