Webform Submissions Notification (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
