Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Conditions
ca: Condicions

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Webform
ca: Formulari web

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: All submissions
ca: Tots els enviaments

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
