Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Delete
de: Löschen

en: Subject
de: Betreff

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Conditions
de: Bedingungen

en: Recipient
de: Empfänger

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: webform
de: Webformular

en: Webform
de: Webformular

en: Machine name
de: Systemname

en: Conditional
de: Bedingt

en: Originator
de: Urheber

en: Digest subject
de: Titel der Zusammenfassung

en: Digest body
de: Körper der Zusammenfassung

en: All submissions
de: Alle Eingaben

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Conditional logic
de: Bedingte Logik
