Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Recipient
eo: Ricevonto
