Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Save
is: Goym

en: Recipient
is: Móttakari

en: Machine name
is: Maskinnavn
