Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
