Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Machine name
ne: मशीन नाम
