Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Conditions
oc: Condicions

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Machine name
oc: Nom sistèma
