Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Subject
pt: Assunto

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Conditions
pt: Condições

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: All submissions
pt: Todas as submissões

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
