Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Conditions
pt: Condições

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: webform
pt: Formulário web

en: Webform
pt: Formulário

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Digest subject
pt: Assunto da compilação

en: Digest body
pt: Corpo da compilação

en: Conditional logic
pt: Lógica condicional
