Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు
