Webform Submissions Notification (2.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı
