Webform Submissions Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Subject
es: Asunto

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Conditions
es: Condiciones

en: Recipient
es: Destinatario

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: webform
es: Formulario Web (Webform)

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Conditional
es: Condicional

en: Digest subject
es: Sujeto del resumen

en: Digest body
es: Cuerpo del resumen

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
