Webform Submissions Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Conditions
et: Tingimused

en: Recipient
et: Adressaat

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: webform
et: veebivorm

en: Webform
et: Veebivorm

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: All submissions
et: Kõik vastused
