Webform Submissions Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Save
sq: Ruaj

en: Recipient
sq: Marrës
