Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Conditions
it: Condizioni

en: Recipient
it: Destinatario

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: All submissions
it: Tutti gli inserimenti
