Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: webform
lt: webforma

en: Webform
lt: Web forma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Conditional
lt: Sąlyginis

en: Conditional logic
lt: Sąlyginė logika
