Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: webform
sk: webformulár

en: Webform
sk: Webformulár

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
