Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Recipient
am: ተቀባይ
