Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
