Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa

en: Webform
lv: Webforma

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Digest subject
lv: Īssavilkuma priekšets

en: Digest body
lv: Īssavilkuma saturs

en: All submissions
lv: Visi iesniegumi
