Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
