Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
