Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
