Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Conditions
pl: Warunki

en: Recipient
pl: Adresat

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Webform
pl: Formularz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: All submissions
pl: Wszystkie zgłoszenia
