Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Conditions
ru: Условия

en: Recipient
ru: Получатель

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: webform
ru: веб-форма

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Machine name
ru: Машинное имя
