Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Machine name
sl: Strojno ime
