Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Recipient
be: Адрасат

en: Webform
be: Анкета

en: Machine name
be: Машынная назва
