Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Save
cy: Cadw

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: webform
cy: ffurf gwe

en: Webform
cy: Ffurf gwe
