Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Conditions
da: Vilkår

en: Recipient
da: Modtager

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Webform
da: Webformular

en: Machine name
da: Internt navn

en: Digest subject
da: Sammendragsemne

en: Digest body
da: Sammendragsbrødtekst

en: All submissions
da: Alle indsendelser
