Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Conditions
mr: अटी
