Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Recipient
sr: Прималац
