Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى
