Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
